Naše poslání

Děti

Vytváříme prostředí, které rozvíjí fantazii, kreativitu a přirozenou zvídavost dětí. Pomáháme jím vytvářet první vztahy s lidmi mimo nejužší rodinný kruh. Respektujeme tempo, potřeby, vznikající individualitu dítěte a zároveň nastavujeme nezbytné mantinely, které poskytují tolik potřebné hranice a jistotu.

Rodiče

První roky života dítěte jsou jednou z vašich nejkrásnějších, ale také nejnáročnějších životních fází. Jsme tu, abychom vám poskytli podporu, zpětnou vazbu k vašim dětem, prostor pro odpočinek i volné ruce pro plnění každodenních starostí. Náš čas s dětmi přizpůsobujeme vašim potřebám a možnostem.

My

Jsme mladí a energičtí. Čerpáme z vysokoškolského psychologického vzdělání i mnoha let zkušeností péče o děti. S dětmi komunikujeme česky a anglicky, s rodiči se domluvíme i ve francouzštině. Klademe důraz na komunikaci, která je základem budoucích vztahů a vytváří klíčové společenské návyky.

Kdo jsme?

Markéta

Markéta

ředitelka

Vystudovala jsem psychologii a můj život 9 let naplňuje péče o děti. Starala jsem se o děti v různých koutech světa, než jsem si pořídila vlastní - Cool Little School. Společně s rodinou jsem stála za vybudováním CLS až po filosofii poslání, ve které mě inspiruje můj syn Kaspian.

Ester

Ester

Zástupce ředitelky

Od útlého věku jsem se starala o malé děti. Absolvovala jsem praxi v MŠ v Berlíně a stáž v ZŠ/MŠ pro sluchově postižené. Mám několikaletou zkušenost s vedením vzdělávacích aktivit, v čemž již dva roky s radostí pokračuji i zde v CLS. Péče o děti mě stále baví a naplňuje.

Dagmar

Dagmar

provozní manažer

Vystudovala jsem pedagogickou fakultu. V CLS jsem působila v době otevření jako učitelka francouzštiny. Nyní mě v jesličkách potkáte i jako provozní. Mým úkolem je zajistit hladký chod jesliček a vytvářet pedagogické plány. Ráda s dětmi tancuji, zpívám a hraji na kytaru.

Julie

Julie

Vystudovala jsem psychologii s rozšířením o speciální pedagogiku. Mám zkušenosti jako dobrovolník v Thomayerově nemocnici pro dětskou psychiatrii. Nyní již tři roky hlídám děti od čtyř měsíců až po desetileté rošťáky. Nejvíce mě těší interakce a péče o ty nejmenší, s láskou se tak v Cool Little School postarám i o ty vaše.

Lenka

Lenka

Studuji 3. lékařskou fakultu UK obor všeobecné lékařství. Do budoucna bych se ráda specializovala na pediatrii nebo psychiatrii. Dětem všech různých kategorií se věnuji již nekolik let. V Cool Little School působím druhým rokem a ráda pro děti plánuji procházky nebo s nimi tancuji.

Markéta

Markéta

Studuji psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Při práci s dětmi čerpám z vlastní praxe i psychologických znalostí. Mám dlouholetou zkušenost s hlídáním dětí od kojenců až po školáky. Než jsem nastoupila do Cool Little School, tak jsem pracovala v Montessori školce jako asistentka pedagoga.

Táňa

Táňa

Vystudovala jsem psychologii s rozšířením o speciální pedagogiku. Dětem se věnuji již několik let. Před působením v Cool Little School jsem pracovala jako au-pair v Madridu, kde jsem pečovala o dvě děti. Kromě jesliček se také věnuji doučování dětí na prvním a druhém stupni ZŠ.

Pája

Pája

Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy. Práci s dětmi se aktivně věnuji již několik let, kdy jsem kromě hlídání těch nejmenších měla možnost působit i v MŠ či vyučovat starší děti na ZŠ a SŠ. Ve volném čase ráda jezdím na koni, čtu, nebo se připravuji na další kreativní den v Cool Little School.

Brina

Brina

Naši spokojení rodiče

Co o nás říkají rodiče dětí, o které pečujeme?
Maya Sargusingh

Maya Sargusingh

maminka Tayvy

Markéta is incredible with the children and really caters to the needs and requests of each child and parent. Our daughter absolutely loves going here. She gets such positive individual attention. We also love how they will send a photo of our daughter and an update during the day.

Denisa Kera

Denisa Kera

maminka Cipi

Our favorite daycare worldwide that we use occasionally.... You will meet friendly staff that toddlers love and enjoy coming back! Their flexibility and care makes this a perfect place where toddlers can learn to interact with others and I only wish we could be there more often!

Shannon McCoy

Shannon McCoy

maminka Mati

My daughter absolutely loves going to the Cool Little School! And we feel comfortable knowing she's in a small, loving space, with teachers who give her the attention she needs at her young age. The school is also flexible, which is something that works for our family, especially in these early years.

Blog

Náš příběh den za dnem...

Ozvěte se nám!

info@coollittleschool.cz
Cool Little School, z.s.
IČO 06550665
Eliášova 10, Praha 6
+420 725 066 920

Dejte nám vědět, než se k nám vydáte. Možná jsme se zrovna vypravili někam za dobrodružstvím!

Nebo zde...

„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain