Naše poslání

Děti

Vytváříme prostředí, které rozvíjí fantazii, kreativitu a přirozenou zvídavost dětí. Pomáháme jím vytvářet první vztahy s lidmi mimo nejužší rodinný kruh. Respektujeme tempo, potřeby, vznikající individualitu dítěte a zároveň nastavujeme nezbytné mantinely, které poskytují tolik potřebné hranice a jistotu.

Rodiče

První roky života dítěte jsou jednou z vašich nejkrásnějších, ale také nejnáročnějších životních fází. Jsme tu, abychom vám poskytli podporu, zpětnou vazbu k vašim dětem, prostor pro odpočinek i volné ruce pro plnění každodenních starostí. Náš čas s dětmi přizpůsobujeme vašim potřebám a možnostem.

My

Jsme mladí a energičtí. Čerpáme z vysokoškolského psychologického vzdělání i mnoha let zkušeností práce s dětmi. S dětmi komunikujeme česky a anglicky, s rodiči se domluvíme i ve francouzštině. Klademe důraz na komunikaci, která je základem budoucích vztahů a vytváří klíčové společenské návyky.

Kdo jsme?

Jsme mladí a energičtí, čerpáme z mnohaletých zkušeností práce s dětmi. A baví nás to.
Markéta

Markéta

ředitelka

Vystudovala jsem psychologii, ale můj život již 9 let naplňuje práce s dětmi. Starala jsem se o děti z Čech přes UK až po USA. Dnes mám vlastní rodinu a jesličky jsou pro mě cesta, jak si udržet kontakt s dětmi i prostředím expatů. Proto jsem začala pečovat nejen o děti, ale také se stala pravou rukou rodin, pro které je Praha novým domovem.

Darja

Darja

zástupce ředitelky

Vystudovala jsem obor zaměřený na učitelství na Univerzitě Karlově. Věnuji se práci s dětmi, působila jsem v anglicko-české Montessori školce a soukromé české školce. Momentálně působím jako zástupce ředitelky, starám se o organizaci a chod jeslí. Při práci s dětmi je pro mě zajímavé hledat vyváženost mezi vzděláváním a hrou.

Ester

Ester

Vyrůstala jsem ve velké rodině a už jako malá často pomáhala se sourozenci. S dětmi jsem pracovala jako praktikantka na táborech, absolvovala praxi v mateřské školce v Berlíně a stáž v ZŠ a MŠ pro sluchově postižené. Vypomáhala jsem také v dětském klubíku na Špejcharu. V Cool Little School se starám především o starší děti.

Julie

Julie

Studuji Psychologii s rozšířením o speciální pedagogiku. Na střední jsem chodila jako dobrovolnice za dětmi do Thomayerovy nemocnice na oddělení Dětské psychiatrie. Nyní již dva roky hlídám děti od čtyř měsíců až po desetileté rošťáky. Nejvíce mě těší interakce a péče o ty nejmenší, s láskou se tak v Cool Little School postarám i o ty vaše.

Kristýna

Kristýna

Studuji psychologii na Univerzitě Karlově. Již dlouhou dobu se zajímám o dětskou psychologii a práci s dětmi. Působím ve skautu, mám zkušenost s výukou angličtiny a hry na flétnu. Působila jsem na příměstských a skautských táborech, v lesní školce. V Cool Little School se starám především o starší děti.

Lessie

Lessie

Jsem tříletá fenka australského ovčáka. V jesličkách se starám o pořádné pozdvižení, občasný úklid popadaných dobrot a zábavu. Učím děti se nebát pejsků a netahat mě za ocas. Jsem po ruce když se jde na procházku nebo když je někomu smutno, protože šli rodiče pryč.

Naši spokojení rodiče

Co o nás říkají rodiče dětí, o které se staráme?
Maya Sargusingh

Maya Sargusingh

mom of Tayva

Machita is incredible with the children and really caters to the needs and requests of each child and parent. Our daughter absolutely loves going here. She gets such positive individual attention. We also love how they will send a photo of our daughter and an update during the day.

Denisa Kera

Denisa Kera

mom of Cipi

Our favorite daycare worldwide that we use occasionally.... You will meet friendly staff that toddlers love and enjoy coming back! Their flexibility and care makes this a perfect place where toddlers can learn to interact with others and I only wish we could be there more often!

Shannon McCoy

Shannon McCoy

mom of Mati

My daughter absolutely loves going to the Cool Little School! And we feel comfortable knowing she's in a small, loving space, with teachers who give her the attention she needs at her young age. The school is also flexible, which is something that works for our family, especially in these early years.

Ozvěte se nám!

info@coollittleschool.cz
Eliášova 10, Praha 6
+420 725 066 920

Dejte nám vědět, než se k nám vydáte. Možná jsme se zrovna vypravili někam za dobrodružstvím!

Nebo zde...

„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain